Workshopy již skončily.

OBSAH WORKSHOPŮ

SEBEVĚDOMĚ SVÁ

Workshop s výše uvedeným tématem vás nasměruje na cestu k plnému životu. Uvědomíte si, že být sebevědomá je podmínkou rovnoprávného vztahu, profesního růstu a samozřejmě dobrého pocitu ze sebe sama. Ženské sebevědomí je choulostivější a křehčí než mužské a je i obsažnější. Díky vykročení vstříc vlastnímu sebevědomí se vám dostane bohaté odměny. Jaké? Nechte se překvapit. 

KRÁSA A IMAGE

Na tomto workshopu se dozvíte, jak vypadá úspěšná žena. Od dokonalé vizáže až po šatník. Jinými slovy - od správné dekorativní kosmetiky až po oděv, jeho druhy a náležitosti do různých profesních a společenských sfér, prostě od rtěnky až po kabát. Odpovíme si na otázku kdy zvolit jaký makeup, kolik šperků je přijatelných, kdy patří silonky do páskových bot a kam jsou vhodné džíny. A také jaké jsou naše nejčastější stylistické prohřešky. Která z nás by nechtěla být dokonale krásná každý den? Máte se na co těšit, věřte.

DIGITÁLNÍ ŽENA

Kdo to je a co umí? Tento workshop vám ukáže, jak být paní svého PC a telefonu a udělat si ze spousty moderních technologií (které mnohdy v PC i telefonu máme, ale nevyužíváme) spolehlivé sluhy pro svůj každodenní život. Už nikdy nebudete mít pocit, že jste out. Nebudete zapomínat na důležité věci, mít plné kapsy, kabelky a peněženky papírků a chaos v hlavě. Zmizí špatný pocit, že nestíháte sledovat nové a nové technologie, natož je využívat. A vaše děti už se vám nebudou posmívat, že neumíte zacházet s aplikacemi ve vašem telefonu a počítači. Po absolvování tohoto workshopu už bude vše jinak :-).

KRÁLOVNA POHOVORU

Tento workshop bude jedním slovem výživný. V šesti blocích vás provede cestou na trh práce ve 21. století. Od otázky KDE a JAK najít pracovní uplatnění, po způsob přípravy na pracovní pohovory tak, aby si z vás personalisté opravdu "sedli na zadek". Dále vás naučí, jak se v životě prosadit, jak úspěšně vyjednávat - třeba právě se zaměstnavatelem o zvýšení platu, či o lepší pracovní pozici. A to se hodí, že? 

HVĚZDA SOCIÁLNÍCH SÍTÍ

Další z výživných workshopů :-). V dnešní době není potřeba nikomu vysvětlovat důležitost sebeprezentace na sociálních sítích. Známý český sociolog tvrdí, že: "reálnými v dnešním světě se stáváme i přenášením své identity do veřejného prostoru prostřednictvím fotek a názorů." Poslední z našich workshopů vás naučí, jak to dělat opravdu profesionálně, aby jste získali potřebnou míru pozornosti. Tož vzhůru na hvězdné nebe sociálních sítí! :-) Třešinkou na dortu tohoto workshopu bude natočení vaší vlastní video-prezentace v profesionálním kabátě.