Prožitkové a vzdělávací Workshopy, 

které Vás ještě čekají:


Hvězda sociálních sítí VIII. část, lektor: Renata Ptáčníková  

23. 11. 2020(Po), 8:30 - 11:30

Workshopy probíhají v prostorách Rodinného centra Kukačka


Připravujeme termíny pro rok 2021

Návrh harmonogramu pro druhý běh projektu máme hotov, bohužel nám do něj ale zasáhla aktuální špatná epidemická situace. Věříme, že se vše brzy vrátí do normálu a po Novém roce se budeme moct znovu setkávat. 

Přihlášené zájemkyně o 2. běh projektu budeme kontaktovat v průběhu listopadu. 


Workshopy jsme byly nuceny pozastavit, ale jsme vám stále k dispozici individuálně online!


Mentoring a koučink

individuální lekce
dle individuální domluvy od února 2020

vybírejte si mentory a kouče zde

OBSAH WORKSHOPŮ

SEBEVĚDOMĚ SVÁ

Workshop s výše uvedeným tématem vás nasměruje na cestu k plnému životu. Uvědomíte si, že být sebevědomá je podmínkou rovnoprávného vztahu, profesního růstu a samozřejmě dobrého pocitu ze sebe sama. Ženské sebevědomí je choulostivější a křehčí než mužské a je i obsažnější. Díky vykročení vstříc vlastnímu sebevědomí se vám dostane bohaté odměny. Jaké? Nechte se překvapit. 

KRÁSA A IMAGE

Na tomto workshopu se dozvíte, jak vypadá úspěšná žena. Od dokonalé vizáže až po šatník. Jinými slovy - od správné dekorativní kosmetiky až po oděv, jeho druhy a náležitosti do různých profesních a společenských sfér, prostě od rtěnky až po kabát. Odpovíme si na otázku kdy zvolit jaký makeup, kolik šperků je přijatelných, kdy patří silonky do páskových bot a kam jsou vhodné džíny. A také jaké jsou naše nejčastější stylistické prohřešky. Která z nás by nechtěla být dokonale krásná každý den? Máte se na co těšit, věřte.

DIGITÁLNÍ ŽENA

Kdo to je a co umí? Tento workshop vám ukáže, jak být paní svého PC a telefonu a udělat si ze spousty moderních technologií (které mnohdy v PC i telefonu máme, ale nevyužíváme) spolehlivé sluhy pro svůj každodenní život. Už nikdy nebudete mít pocit, že jste out. Nebudete zapomínat na důležité věci, mít plné kapsy, kabelky a peněženky papírků a chaos v hlavě. Zmizí špatný pocit, že nestíháte sledovat nové a nové technologie, natož je využívat. A vaše děti už se vám nebudou posmívat, že neumíte zacházet s aplikacemi ve vašem telefonu a počítači. Po absolvování tohoto workshopu už bude vše jinak :-).

KRÁLOVNA POHOVORU

Tento workshop bude jedním slovem výživný. V šesti blocích vás provede cestou na trh práce ve 21. století. Od otázky KDE a JAK najít pracovní uplatnění, po způsob přípravy na pracovní pohovory tak, aby si z vás personalisté opravdu "sedli na zadek". Dále vás naučí, jak se v životě prosadit, jak úspěšně vyjednávat - třeba právě se zaměstnavatelem o zvýšení platu, či o lepší pracovní pozici. A to se hodí, že? 

HVĚZDA SOCIÁLNÍCH SÍTÍ

Další z výživných workshopů :-). V dnešní době není potřeba nikomu vysvětlovat důležitost sebeprezentace na sociálních sítích. Známý český sociolog tvrdí, že: "reálnými v dnešním světě se stáváme i přenášením své identity do veřejného prostoru prostřednictvím fotek a názorů." Poslední z našich workshopů vás naučí, jak to dělat opravdu profesionálně, aby jste získali potřebnou míru pozornosti. Tož vzhůru na hvězdné nebe sociálních sítí! :-) Třešinkou na dortu tohoto workshopu bude natočení vaší vlastní video-prezentace v profesionálním kabátě.