Iveta Kišová

Mám za sebou 32 let pracovní praxe v různých oblastech - obchod, marketing, personalistika - od referentských po manažerské pozice, ale vždy se jednalo o PRÁCI S LIDMI . Bez nich by mě to opravdu nebavilo.

Také jsou za mnou úspěchy, ale i pády na tvrdou zem, které nebyly jednoduché, ale vždy mě posunuly. Dnes jsem svým životním sinusoidám vděčná - naučily mne vidět a mít ráda život právě v těchto křivkách a díky nim mám i spoustu zkušeností, které mohu předávat dál. Třeba právě formou mentoringu. Od neformálního, přes znalostní, až po e-mentoring (žijeme ve 21. století, no ne?)

A kdo vlastně jsem?

Jsem Iveta - žena, dcera, maminka dvou úžasných dospělých kluků a manželka muže, který svým klidem vyrovnává mého hodně temperamentního sangvinika .. A také přítelkyně, která si všech svých přátel opravdu váží, protože přátelství vnímám jako DAR. Mám ráda lidi, svět, přírodu, pohyb, osobní rozvoj a vím, že cokoliv chceme změnit kolem sebe, MUSÍME ZAČÍT U SEBE.

A hlavně, jsem ČLOVĚKEM a cítím to tak, jak se to zpívá v té pohádkové písničce: "Hej, na světě je přece krásně... tralalalááá!

Jestli mohu aspoň trochu napomoci tomu, abyste se cítili stejně, jsem TADY :-)

V projektu Úspěšná žena budu kontaktní osobou pro cílovou skupinu a mentorkou.